Sociálne siete

Sociálne siete

Facebook a Instagram

Kto by dnes nepoznal Facebook a Instagram, najrozšírenejšie sociálne siete na svete? Ak chcete - a určite chcete – dať o sebe vedieť nemali by ste opomenúť tieto efektívne marketingové nástroje. Spôsobov ako sa na FB a IG spropagovať je niekoľko. Hlavným je uverejňovanie príspevkov spolu s content marketingom a reklama. Ak potrebujete rýchlu a priamu cestu pustime sa do podporovanej reklamy. Reklamou získate pomerne rýchlo to o čo ide najviac – liky a fanúšikov. Ak ich máte dosť (aj keď nikdy nie je dosť), môžte efektívne šíriť to, čo potrebujete.

Máme bohaté skúsenosti s reklamou na sociálnych sieťach. Zabezpečíme pre vás správu počas celej kampane. A vy sa môžete venovať svojmu biznisu.Pomaly ďalej zájdeš

Zaujímavým obsahom na na Facebooku a Instagrame získate verných fanúšikov. Je to pomalšia cesta, ale prináša svoje ovocie. Obsah, ktorý zaujme je to, čo vládne svetu. Súťaže, kvízy, hry – musia byť pútavé a musia sa umiestňovať pravidelne. Ak už máte priaznivcov vo svojom košiari, ponúkajte im zaujímavé informácie o vás, novinky, aktivity a akcie.

Zabezpečíme vám správu facebookového a instagramového profilu. Vyplníme ho obsahom a zaujímavými aktivitami, pri ktorých sa nebude nikto nudiť. Vytvárame takisto nové profily presne na mieru cieľovej skupine, ktorú chcete osloviť.