Ceny

Cenník

Tvorbu ceny jednotlivých služieb ovplyvňuje viacero okolností.
Presne ju stanovíme až na základe spoločnej konzultácie a toho, čo presne potrebujete.

Cena bude závisieť od počtu príspevkov, ktoré uverejníme. Ďalej od ratingu média, nákladu, čítanosti a od toho, či pôjde o redakčný text alebo len produktový tip a copywriting. Cena za tri uverejnenia sa pohybuje od 330 do 540 eur.
Náklad na realizáciu tejto reklamy rozdeľujeme na dve položky – nákup reklamného priestoru resp. kľúčových slov a našu prácu. Naša práca zahŕňa nastavenie, správu a výsledný reporting. Je nacenená na 250 eur/ mesačne. Suma určená na nákup reklamného priestoru slúži na zaplatenie pohľadávok od webových portálov alebo Googlu. Jej výška závisí od klienta a od toho, akú mieru dosahu reklamy chce dosiahnuť.
V tomto prípade sa cena určuje veľmi špecifickým spôsobom. V prvom rade závisí od hodnoty influencera, povedomia u širokej verejnosti, jeho dosahu, množstva followerov atď. Takisto od jeho ďalších výdavkov, dĺžky kampane, množstva uverejnení atď.
Cena za tvorbu prezentačného videa závisí od režijných nákladov. Závisieť bude od prepravných nákladov, počte snímacích zariadení, použitia dronu, prípadne počte figurantov a dĺžky videa. Cena základného prezentačného videa je vo výške 500 eur. Tvorbu profilových, produktových, ilustračných fotografií vrátane retuše určuje požadovaný počet snímkov, vzdialenosť od miesta fotografovania, prípadne počet figurantov. Približná cena je 220 eur. Cenu za hudobnú produkciu ovplyvňuje len dĺžka diela. Vytvorené dielo je autorské a vytvorené len pre použitie klienta. Cena je stanovená na približne 600 eur.
Výslednú cenu ovplyvní počet príspevkov, ktoré budete vyžadovať, návštevnosť webu, page rank a copywriting. Cena za tri uverejnenia sa pohybuje od 270 do 510 eur.
Zabezpečenie reklamy na Facebooku pozostáva z dvoch položiek - nastavenia a správy reklamy a investícií do nákupu reklamnej plochy. Naše aktivity sú vo výške 250 eur. Zabezpečujeme takisto správu profilovej stránky klientov s kompletným content marketingom ako na Facebooku tak aj na Instagrame.
Náklad na realizáciu outdoorovej reklamy závisí primárne od typu baneru a jeho umiestnenia v priestore. Cenu ovplyvňuje aj výroba kreatívy - ak ju klient dodá, cena je nižšia.
Organizácia eventov. Cena závisí od typu eventu a teda či pôjde sa jedná o stretnutie s novinármi, tlačovú konferenciu alebo teambuilding. Organizácia tlačovej konferencie zahŕňa všetky aktivity od prípravy projektu až po realizáciu a monitoring médií. Cena pri copywritingu je určená hodinovou sadzbou. Výroba onlinových alebo outdoorových banerov je určená hodinovou sadzbou 30 eur.